Віза до Гваделупи

Зібралися в Гваделупу - потрібна віза !

Французький заморський департамент - саме так іменується територіальна приналежність острова Гваделупа , що розташований у Вест - Індії в водах Карибського моря. Тому , якщо ви намерлісь відвідати дані території , то обов'язково знадобитися віза в Гваделупу, а щоб відкрити її , необхідно звертатися до Посольства Франції в Україні . Відповідно, відповіддю на питання - чи потрібна віза в Гваделупу, відповідь буде - однозначно так!

Вартість  визы в Гваделупу

К-во дней  Стоимость  Оформления  Информация о визе
  7 -14 дней   180€       5-7 дней  Туризм, личное присутствие

Гваделупа - острівна Франція

Гваделупу можна сміливо назвати сучасною французькою « колонією » , хоча нею острів був не завжди. Історія цього далекого шматочка суші в Карибському морі багата історіями про зіткнення інтересів великих європейських держав за володіння нею . Так , у різні періоди , починаючи з кінця 15 століття , коли острів був відкритий Христофором Колумбом , і по недавній 20 століття за право володіння Гваделупою з перемінним успіхом боролися Британія і Франція , в окремі періоди часу Гваделупа навіть існувала як незалежна держава. Боротьба ж Франції та Братання часом проходила у вигляді досить кровопролитних воєнних дій. Армія Наполеона в 1802 році, намагаючись придушити повстання і відновити рабство на острові , привела до загибелі близько 10 000 гваделупцев . Як ми можемо судити з нинішнього стану справ , в цій боротьбі все ж перемогла Франція , і сьогодні вона є повноправним власником даного заморського департаменту , а сама ж Гваделупа практичних вважається частиною Франції близько берегів Північної Америки.

Територіально Гваделупа складається з двох майже рівних за площею островів - Бас- Тер (нижня земля ) і Гранд- Тер (велика земля). Населення близько 400 тисяч чоловік. Клімат - тропічний пасатний. Сезон дощів триває з липня по листопад , все інше час на острові сухо і тепло. Острови омиваються теплими водами Карибського моря. Фауна Гваделупи бідна і нечисленна , земля небагата на корисні копалини. Основний вид діяльності , в якому зайнята більша частина працездатного населення острова - сільське господарство. Тут активно вирощують цукровий очерет , какао , кава і банани. Ці продукти виробляються на експорт , а так само переробляються на місці. Зокрема цукровий очерет йде на проіхводства цукру і рому. Морські води багаті різноманітними рибами , ракоподібними і молюсками.

Віза до Гваделупи

Як ми вже говорили раніше , для того , що б нашим співвітчизникам відвідати острів , необхідно відкрити візу в Гваделупу для українців. Завдання не з простих, оскільки за даною візою необхідно звертатися в посольство Франції , що славиться своєю прискіпливістю , скрупульозністю і частими відмовами . Іменується даний тип віз DROM - віза , що означає " віза у французький заморський департамент" . Для жителів України важливим аспектом отримання візи DROM є те , що при будь-яких розкладах необхідно відкривати ще одну транзитну шенген візу , і швидше за все французьку , т.к. літаки з України на острови не літають безпосередньо, тому , безумовно , необхідна буде пересадка в Європі , і найімовірніше , саме у Франції . У такому випадку завдання з відкриття візи в Гваделупу ускладнюється в два рази , тому що при підготовці до подачі вам треба буде клопотати відразу про два пакетах документів на два різних типи віз.

Типи віз до Гваделупи

Залежно від мети візиту можна виділити кілька типів віз: туристична віза в Гваделупу і гостьова віза в Гваделупу . Перший тип ви зможете отримати , якщо , скориставшись послугами тур фірми , придбали поїздку на острів , другий тип візи видається, якщо ви отримали запрошення ( attestation d'accueil ) від офіційно проживає на території Гваделупи персони , з доказом того , що між вами існує какя - або зв'язок ( дружня або споріднена ) . Доказ також має бути представлено окремим документом.

Приємним моментом може бути те , що , якщо ви є щасливим власником французької мультвізи на 5 або 6 місяців , діючої на момент планової поїздки Гваделупу, то вам немає необхідності оформляти візу DROM . У всіх інших же випадках наявність візи в Гваделупу є однозначним умовою при поїздці .

Віза до Гваделупи в Києві

Для того , щоб отримати візу , ви можете самостійно звернутися у візовий центр Франції . Але майте на увазі , що в даному випадку ви ризикуєте зірвати поїздку , отримавши відмову. Або , щоб убезпечити себе і вберегти від непотрібних турбот і нервів , можете звернеться до фахівців візової підтримки VISAIMHO , які без зайви ...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить