Термінова віза

EVISA - оформлення шенгенських віз терміново

Буває в житті моменти коли час вирішує все особливо коли мова йде про відпустку. Раптом різко міняються плани і ваш заплановану відпустку зміщується на раніше а віза не готова. Звичайно вам потрібно на зараз мати все необхідне для поїздки. Що ж робити? Відповідь проста, Вам потрібна шенгенська віза терміново. Під цим поняттям треба розуміти - максимально швидке оформлення візи.

Вартість терміновою візи

  • Літовська віза до 14 дні, вартість 250 евро (1день на виготовлення, особиста подача документів).
  • Іспанська виза 30\30 днів вартість  190 евро (3 дні на виготовлення, особиста подача документів).

Кому потрібна термінова віза?

Насамперед термінова шенгенська віза потрібна тим, хто просто не встигає. Судячи з усього ви не встигаєте оформити візу в стандартному режимі і вам потрібен прискорений варіант. Ну що ж, Ми до ваших послуг.

Умови відкриття візи терміново

Основною умовою термінового оформлення бути наявність основного пакету документів, а також мінімальна своєчасність надходження документів на офіс компанії. Щоб процес підготовки почав рухатися швидше скористайтеся телефонним дзвінком в офіс компанії.

Терміновість буває різною

Іноді потрібно на завтра а буває так, що оформлення може зайняти час на протязі трьох чотирьох днів, що підходить клієнту. І той і інший варіант строковий адже треба враховувати, той факт, що крім часу на розгляд, яке становить від п'яти в нормальному варіанті до двох трьох тижнів залежно від консульства, є запис на співбесіду. Саме ця запис і перекреслює всі шанси своєчасного оформлення документа. evisa - може оформити шенгенську візу за один день.

Срочная виза от Визаимхо

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить