Віза до Англії

Віза до Англії для українців

Хочете поїхати далі шенгену? Великобританія, це саме те місце, де можна відчути контраст з вже знайомої Європою. Віза в Англію оформляється з оригінальними супровідними документами. Чи не малюйте і надавайте лише оригінали всіх довідок. EVISA допоможе скомпонувати Ваші папери і підготувати повний пакет документів, а також надати інформаційну підтримку для проходження співбесіди.

Вартість візи до Англії

БРИТАНІЯ
ПЕРИОД КАТЕГОРИЯ ЦЕНА € СРОКИ УСЛОВИЯ
180/180 Туризм\м 100 7-21 дн В любой паспорт запрос

Документи для англійскої візи

  1. Паспорт закордонний, оригінал;
  2. Паспорт цивільний, копії всіх (з 1 - 16 стор);
  3. 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см;
  4. ІНН копія;
  5. Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €);
  6. Справка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців;
  7. Свідетельство про шлюб / розлучення, копія;
  8. Документи на майно, копії (квартира, будинок, зем. Ділянка, автомобіль);
  9. Для дітей. Свідоцтво про народження, копія;
  10. Справка зі школи, ВУЗу
Відкрийте візу до Англії і подивіться 5 обов'язкових місць

Англія - ​​одна з найцікавіших країн. Туристи з усіх країн мріють оформити візи в Англію і потрапити в цю країну, щоб відвідати хоча б кілька цікавих місць. Але тут є одна проблема - в Англії є настільки багато пам'яток, що часто мандрівники не знають, куди ж їм відправиться, і на що подивитися. З цієї статті ви дізнаєтеся, які місця в Англії потрібно обов'язково відвідати. Всього в моєму списку вийшло 5 місць, так що, перейдемо до огляду цих пам'яток.

«Бейкер-стріт, 221 б»

Хто ж не знайомий з цією адресою? Саме на цій вулиці в Лондоні жив і працював знаменитий герой Артура Конан Дойла - Шерлок Холмс. Хоча, Холмс - це вигаданий герой, і він ніколи не працював у цьому будинку, зате знайшлися люди, які зуміли зробити робоче місце максимально схоже на те, яке було описано в книзі. Відвідати цей будинок може кожен бажаючий.

Біг Бен

Коли я чую «Великобританія», у мене в голові відразу ж з'являється картинка - Біг Бен. Ці величезні годинник знайомі кожному жителю планети, який вчив у школі географію. Біг Бен розташований в лондонському районі Вестмінстер, в якому є дуже багато інших відомих місць.

Оксфорд

У цій частині Англії розташований один з кращих університетів у всьому світі - Оксфордський університет. Крім університету тут також, можна подивитися на те, як Англія виглядала кілька сотень років тому, так як споруди і традиції Англії збереглися в Оксфорді і донині.

Ліверпуль

Саме це місто по праву носить звання культурної столиці країни. Батьківщина «Бітлз», а також, місце, де народилися одні з найвідоміших англійських футбольних клубів. Музеї, які розташовані в Ліверпулі - одні з найцікавіших музеїв Англії.

Кардіфф

Ну і наостанок - Кардіфф. Не щодня можна побачити замки, яким понад дві тисячі років. А от у Кардіффі такі замки є. Це місто приваблює тисячі мандрівників з року в рік.

Як я вже сказав на початку статті, у Великій Британії є настільки багато цікавих місць, що перерахувати їх, практично, неможливо. Але в цій статті я вирішив подати п'ятірку кращих, по-моєму, думку, місць.

Читати також виза в Англию

Комментарии   

0 # Тетяна 05.02.2015 13:19
доброго дня!скільки коштує віза з поїздкою в Англію.щоб залишитися і працювати?чи даєте гарантію доїхати без повернення додому.які документи потрібні.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Ирина 06.06.2015 16:21
Здраствуйте!
Что именно нужно для оформления Английской визи на даний момент?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Зоряна 24.06.2015 12:24
а коли непрацює чоловік а сума рахунка є?то пустять в англію до родичів ?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
-4 # Зоряна 24.06.2015 12:25
:-) а коли непрацюєш на роботі ..а гроші на рахунку є 1000євро..чи реально поїхати в англію?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Орислава 22.01.2016 20:16
доброго вечора! якщо стоіш в цетрі зайнятості (біржа праці) то дочки пустять?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить