Віза до Чехії

Чехія не проста країна в плані оформлення візи. Чехія приймає всіх по чужих візами, але свої візи ставить не так активно, як хотілося би. Звичайно EVISA оформляє візи в Чехію, але це як правило короткі туристичні візи, строком від 10 до 21 дня. Розраховувати на довгу візу до Чехії не доводитися, але і на тому спасибі. І так всі пропоновані візи до Вашого перегляду.

ВАРТІСТЬ ВІЗИ ДО ЧЕХІЇ

ЧЕХІЯ
ПЕРІОД КАТЕГОРІЯ ЦІНА € СРОКИ УМОВИ
21\9 дней Туризм\1 270 14 дн В будь який паспорт
1 рік Туризм 600 21 дн В паспорт з візами
2 роки Туризм 1000 21  дн В паспорт з візами

Документи на візу до Чехії

  1. Паспорт закордонний, оригінал;
  2. Паспорт цивільний, копії всіх (з 1 - 16 стор);
  3. 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см;
  4. ІНН копія;
  5. Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €);
  6. Довідка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців;
  7. Свідоцтво про шлюб / розлучення, копія;
  8. Документи на майно, копії (квартира, будинок, зем. Ділянка, автомобіль);
  9. Для дітей. Свідоцтво про народження, копія;
  10. Справка зі школи, ВУЗу

Чехія - казкова країна

Чехія - це невелика і досить затишна країна, що знаходиться в центрі Європи. Вона приваблює туристів своїми старовинними замками, прекрасними палацами і містами, в архітектурі будівель яких переплітаються стилі різних епох. У Чехії досі в багатьох замках проводяться справжні лицарські турніри, звучить середньовічна музика і глядачам мимоволі може здатися, що час повернувся назад і навколо кипить справжнє життя стародавнього замку.

Подорож до Чехії

Її- подорож потрібно починати з її столиці Праги. Це красиве місто з унікальною історією, адже за багато століть Прага була на чолі п'яти держав: королівства Чеського, Священної Римської імперії, правління Габсбургів, Чехословаччини і в даний час Чеської республіки. Екскурсії по Празі неможливо забути, своїми пам'ятками вона нічим не поступається найвідомішим столицям Європи.

Тут настільки багато каплиць, палаців і соборів, що її навіть називають Прага Стобашенная. Прага в усі часи надихала талановитих письменників і художників творити свої шедеври, а музикантів писати ні з чим незрівнянну музику, доказом чого є опера Моцарта «Дон Жуан» написана для празького театру Сословій. У цьому місті навіть є музей Моцарта знаходиться на вулиці з однойменною назвою.

Чехія, найбільш відвідувана країна туристами, піклуються про своє здоров'я. Завдяки багатим надр цієї землі, її термальним і мінеральним джерелам, цілющим грязьовим озерам і купалень, Чехія славиться своїми курортами і здравницями, такими як Маріанські Лазне і Карлові Вари.

Туристи люблять відвідувати Чехію ще і унаслідок доступної цінової політики, відпочинок тут обійдеться трохи дешевше, ніж наприклад, в Швейцарських Альпах. Недалеко від столиці знаходяться гірськолижні курорти з усіма умовами для проведення відмінного відпочинку всією сім'єю. Після активного відпочинку можна насолодитися традиційної чеської кухнею і продегустувати гордість місцевих пивоварів розливне пиво.

Якщо ви хочете зануритися в атмосферу казки, випробувати адреналін гірськолижного спуску, наповнити своє тіло здоров'ям, відвідайте Чехію.

Читать также виза в Чехию

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить