Віза в Колумбію

Віза в Колумбію для громадян України

Плануєте поїздку до Колумбії, і задали питання, а чи потрібна віза в Колумбію для українців? На відміну від наших найближчих сусідів, братів наших менших - росіян, на жаль, нам віза для відвідин Колумбії потрібна! Але, до ще одного жаль, для того що б отримати колумбійську візу українцям необхідно їхати в РФ, до Москви. 

Це пов'язано з тим, що в Україні немає посольства Колумбії і навіть консульства, яке було б уповноважено видавати візи в Колумбію громадянам України. Що б дізнатися відповіді на найважливіші питання: віза в Колумбію документи, віза в Колумбію вартість, віза в Колумбію терміни, віза в Колумбію Київ, уважно прочитайте інформацію наведену нижче по тексту.

ВІЗА В КОЛУМБІЮ ВАРТІСТЬ

 

Виза до 30 дней 250€
+120$ (консульский сбор)

ВІЗА В КОЛУМБИЮ ДОКУМЕНТИ

  • 2 фото,
  • Анкета,
  • Копии внутр. паспорт (1-16 стр.)
  • Справка с работы (табличка за последние пол года)
  • Справка из банка (остаток на счету)
  • Доверенность на курьера
Колумбія - це Анди й кава!

Напевно перша асоціація звичайного туриста або людини, пов'язана з Колумбією - це кіднепінг і наркотики. Безумовно в цьому буде частка правди, тому що на сьогодні Колумбія продовжує славиться своїм наркотичним бізнесом і частим викраденням людей. Щодо останнього, Колумбія досі займає перше місце в світі за кількістю викрадених людей.

Але тут же ми можемо привести і контр аргументи, адже викрадають найчастіше з політичних та економічних причин, тоді як туристам можна відчувати себе цілком безпечно, якщо звичайно, не піддавати себе непотрібною небезпеки, не дотримуючись елементарних правил. Колумбія - це країна дивноъ кави, наймовірних пейзажів неповторних Анд, приємного клімату і з багатющою культурою. Не варто забувати про те, що і по цей момент Колумбія зберегла чимало історичних пам'яток стародавніх індіанських цивілізацій, деякі з яких навіть по цей момент не особливо вивчені людством! Звичайно ж, про туристів бажаючих або тих, що вже відвідали Колумбію, мало простих обивателів або новачків туризму!

Швидше за все це бувалі туристичні вовки, що бачили такі види, що нам і не снилося, але все ж, серед них є й ті, які прагнуть в цю, не зовсім благополучну країну з причини її величезної культурної і природної привабливості! Не дивлячись ні на що, в Колумбії ви завжди зможете знайти багато цікавого, разом з відмінним туристичним сервісом і купою дивних пляжів. До вибору готелю або тур оператора потрібно, звичайно, відноситься з подвійною уважністю, але серед всіх бажаючих надати вам свої послуги є чимало цілком благополучних і надійних суб'єктів!

Віза в Колумбію: як відкрити, яка вартість, різновиди віз

На сьогоднішній момент, для того, що б відкрити візу в Колумбію українцям необхідно звертатися в посольство Колумбії в РФ. Якщо ви хочете, що б віза в Колумбію вам далася самостійно, тобто самі будете її відкривати, то зможете знайти не мало інформації, як на просторах інтернету, так і на сайті посольства. Документи для отримання колумбійської візи стандартні, хоча є в них і свої особливості.

Наприклад, при подачі заявки на візу вам обов'язково треба докласти бронь готелю з підтвердженням на фірмовому бланку, або ж особисте запрошення, якщо ви хочете одержати не туристичну візу. Серед найпопулярніших різновидів віз в Колумбію є: туристична віза в Колумбію, робоча віза в Колумбію і гостьова віза в Колумбію. Звернувшись в агентство візової підтримки, ви отримуєте можливість відкрити колумбійську візу без зайвого клопоту, без особистої присутності і за прийнятну ціну.

Професіонали візової підтримки VISAIMHO допоможуть вам відкрити візу в Колумбію з гарантією і "під ключ"!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить