Подвійне громадянство, друге громадянство ЄС

Подвійне громадянство. За і проти.

У сучасному світі глобалізації та спрощення, кожен, виходячи зі своїх можливостей, шукає засоби досягнення поставлених цілей шляхом найменших витрат і складнощів, але з найкращим результатом. Однією з таких можливостей для вас може стати друге громадянство ЄС. Біпатрид, як іменує множинне громадянство міжнародне право, - це фізична особа, яка має два або більше громадянств, за наявності яких, кожна з держав надає даній особі, як своєму громадянину, всі переваги володіння оним. Перерахуємо ті суттєві переваги, які ви можете отримати, маючи друге громадянство в Україні.

Переваги другого громадянства ЄС

  • У першу чергу - це, звичайно ж, можливість безперешкодно і з максимально безпекою пересуватися, як по території всіх країн учасниць Шенгенської угоди, так і за їх межі, в інші країни світу. Наприклад Нова Зеландія, Австралія, і т.д. У той час, коли звичайному громадянину СНД вельми проблематично отримати візу в ці країни.
  • З другим громадянством Ви стаєте повноцінним громадянином Євросоюзу, тому безвізовий режим і стосується ведення бізнесу. Тому, до всього вище сказаного, ви купуєте можливість обзаводитися нерухомістю та рухомим майном, жити, працювати, отримувати освіту, також придбаєте право на отримання кредитів з мінімальним відсотком, на ведення бізнесу на території будь-якої з країн ЄС. Висновок один - громадянство ЄС для громадян СНД - це інвестиція в своє майбутнє, себе, свій бізнес, сім'ю, і майбутнє своїх дітей! Друге громадянство в Україні - один з самих самих коротких шляхів до Європи.

Варіанти отримання другого громадянства ЄС

Перша - це так зване репатріірованіе. Даний спосіб хороший, якщо ви маєте в своєму розпорядженні яких-небудь етнічними чи родинними коренями, що зв'язують вас з одою з країн ЄС, на основі яких (за наявності певних документальних доказів) ви отримуєте право на набуття громадянства даної конкретної країни. Цей спосіб підходить не для всіх, тому що трапляється так, що коріння і родичів не знаходиться, і гроші плюс зусилля витрачені даремно.

Громадянство для іноземців

Ще один спосіб - це участь у програмі інвестування в економіку тієї країни ЄС, громадянство якої ви б хотіли отримати. Безумовно, даний спосіб можна сміливо назвати найбільш благонадійним, як з точки зору формування своєї репутації, як майбутнього громадянина в очах закону цікавить країни, так і з позиції ймовірності кінцевого успіху. Умови інвестування у різних країн різняться, як за сумами, так і за іншими можливим додатковим діям, наприклад проведення додаткових переговорів з міністерством фінансів країни. Умови суми інвестування в різних країнах коливаються від 350 000 до 7 000 000 євро.

Крім даних варантів існують ще декілька: отримання виду на проживання і бізнес імміграція, за умови покупки функціонуючого бізнесу в одній з країн ЄС, але в цих випадках, терміни отримання громадянства не визначені, і можуть різниця від декількох місяців до десті років.

На додаток до всього варто згадати про іноземців, таких як російські, грузини, або інші громадяни СНД, які проживають на території України, але бажаючі отримати громадянство ЄС. Безумовно, громадянство ЄС для іноземців, що проживають в Україні - це проблема, часом гадана нездоланною. Але це тільки уявна трудність, в силу необознаності процесу.

Компанія evisa, що працює в сфері надання послуг візової підтримки з 2011 року, заробивши репутацію надійного помічника, і розташовуючи багатим досвідом у даній сфері, допомагає отримати громадянство ЄС іноземцям, громадянство ЄС українцям і громадянам СНД. Ми гарантуємо персональний похід до ситуації та історії кожного нашого клієнта. Уважність і дотримання всіх правил конфіденційності, з метою захисту його інтересів на кожному етапі співробітництва. Терміни, необхідні документи і вартість залежно від кожної індивідуальної ситуації можуть різнитися, для отримання більш детальної інформації - зв'язуйтеся з нами будь-яким зручним вам способом. Наші контакти.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить