Віза до Чилі

Віза до Чилі для українців

Якщо, плануючи поїздку до Чилі, ви задалися питанням, а чи потрібна віза до Чилі для громадян України, то з скорботою вимушені вам повідомити - так! Для відвідин цієї дивовижної за всіма параметрами країни, віза все ж таки знадобиться. Скорботою в тому, що нашим найближчим сусідам, громадянам РФ візу вже три роки як скасували, а нам ще доводиться морочитися з її отриманням.

 Віза до Чилі вартість

 

Віза до 21дня 180 €
+2600 Руб. ( Консульський збір)

Віза до Чилі документи

 

  • 2 фото,
  • Анкета,
  • Копії внутр. паспорт ( 1-16 стор )
  • Довідка з роботи ( табличка за останні пів року)
  • Довідка з банку (залишок на рахунку )
  • Чилі - країна з особливим запахом

У перші ж секунди, як тільки ви ступите на чилійську землю, зробите перший вдих, ви зрозумієте, що у ваш ніс і легені увірвався до селі незнайомий, невідомий запах... Пряний і солодкий, яскравий і ніжний одночасно. Це запах Чилі, країни, яка не перестане вас дивує, скільки б ви там не пробули, чого б ви не бачили за все своє попереднє життя. Унікальна природа, дивовижний, м'який клімат, найдобріші усміхнені люди, дуже смачна кухня і мільйони можливостей для самого приємного проведення часу. Незліченну кількість пам'яток - це Чилі.

Багатотисячна багатюща історія - це Чилі. Що там і говорити, один Острів Пасхи чого вартий! А разом з ним, озера, гори, вулкани, археологічні пам'ятники, гейзери і оазиси. Чудо чудное і диво дивне ! Звичайно, зважившись відвідати Чилі ви приймаєте не просте рішення. Один переліт може обійтися недешево, як в матеріально еквіваленті, так і в моральному. Багатогодинний переліт через океан, це не для слабкодухих. ! Сміливці ж, і відчайдушні туристи знизують плечима, і дадуть відповідь, а що такого.. 14 годин треба океаном - це дрібниця. За те Чилі заплатить за стреси сповна. Віза до Чилі: як відкрити, яка вартість, різновиди віз.

Як ми вже згадували раніше, факт необхідності мати візу до Чилі для громадян України, що не дуже приємний, тому що для російських її вже три роки як скасували. І вони без візи мають право перебувати на території країни до 90 днів. Для наших співвітчизників все ж обов'язковою умовою буде отримає дозвіл на в'їзд.

Як оформити візу до Чилі

Процедура отримання візи до Чилі відрізняється від стандартних процедур щодо відкриття шенгенської візи, наприклад. Т.к. подавши документи на візу ви спершу повинні чекати відповідь від МЗС Чилі, який видає або ні вам дозвіл на в'їзд. Після отримання відповіді, в разі його позитивності, вас викликають до консульства для оплати збору, можливо, для проходження співбесіди, після чого протягом декількох днів ви отримуєте паспорт з візою. Який термін отримання візи до Чилі, запитаєте ви.

У зв'язку з особливостями процедури її оформлення, період отримання займає більше часу, ніж ви можете припускати, і складе близько двох тижнів. Якщо віза до Чилі самостійно - це ваш випадок, то вам віддатися неабияк довго гуглити, що б вивчити всю інформацію, за особливостями її отримання. Якщо ви хочете звернеться за візовою підтримкою і без клопоту відкрити візу, то ми готові вам допомогти. За запитом " віза до Чилі Київ" ми лідери в сфері візових послуг.

Віза до Чилі - вартість, відповідь на це питання вам зможуть дати наші професіонали, якщо ви зв'яжетеся з нами будь-яким зручним способом. Звертаємо вашу увагу, що ціни на чилійську візу у нас є стандартні, для стандартних ситуація і запитів, але так само вони можуть змінюватись в залежності від вашої індивідуальної ситуації, та повноти необхідного пакету документів. Для отримання детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами!

"Подорожуйте легко з "EVISA"

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить