Виза до Болгарії

Віза до Болгарії у Києві

Намає ніякої таємниці, що Болгарія є туристичною країною. Ще більше не секрет, що для поїздки в Билгарію потрібно оформити візу. EVISA допомагає оформляти візи в Болгарію, починаючи з тридцятиденного періоду. Щоб оформити таку візу потрібно просто зателефонувати в офіс компанії і уточнити всі деталі або скористатися онлайн підтримкою.

Вартість візи до Болгаріі

К-сть діб Вартість візи Інформація про візу
90\180 дней 90€ Туризм

Документи для візи у Болгарії

  • Паспорт закордонний;
  • Паспорт цивільний, копії з відмітками;
  • 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см.
  • ІПН копія.
  • Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €). НЕОБОВ'ЯЗКОВО
  • Довідка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців. НЕОБОВ'ЯЗКОВО

Для дітей

  • Свідоцтво про народження, копія.
  • Довідка зі школи, ВУЗу
  • Дозвіл від одного з батьків на виїзд (нотаріально завірена копія)
П'ять причин відпочити в Болгарії

Відпочинок в Болгарії багатьом здається недостатньо оригінальним - адже в пору відпусток хочеться радикально змінити обстановку.Есть як мінімум п'ять причин, чому можна - і треба - провести відпустку в Болгарії.

Причина перша. Болгарія - країна, де можна відпочивати цілий рік

«Нетуристичний» місяців тут всього два - жовтень і листопад. Весь інший час ця країна, розташована на східному узбережжі Чорного моря, - справжній рай для туристів.

Зима в Болгарії щедра на снігопади, а літо тут сухе і жарке. З грудня по лютий в Болгарії відкрито гірськолижний сезон, з червня по вересень - пляжний. А в березні і квітні, в розпал весняного цвітіння, до Болгарії з'їжджаються любителі екскурсій - тут безліч природних і рукотворних пам'яток.

Причина друга. Поєднання первозданної природи і розвиненої інфраструктури

Чорноморське узбережжя Болгарії простягнулося майже на 400 км. Найвідоміші курорти для любителів погрітися на сонечку - Золоті піски, Рів'єра, Албена, Кранево, Сонячний берег, Варна, Русалка.

Піщані пляжі славляться своєю чистотою. Багато з них удостоєні європейського «Синього прапора» - це показник високої якості навколишнього середовища. А ще Болгарія влітку - це красиві затоки і лікувальні мінеральні джерела, комфортабельні готелі та потопають у зелені виноградники, мальовничі природні парки та заповідники.

Зимові курорти Болгарії - Боровець, Банско, Пампорово - тягнуть туристів не тільки гірськолижними трасами. Чудові хвойні ліси і чисте гірське повітря, а ще чудовий, на рівні кращих європейських курортів, сервіс - ось що робить Болгарію найпопулярнішим місцем для відпочинку взимку.

Причина третя. Болгарія - ідеальне місце для сімейного відпочинку

У Болгарії є всі умови для відпочинку з дітьми, особливо влітку. Вдень тут не буває виснажливої ​​спеки, а вечорами панує приємна прохолода.

Дно вздовж узбережжя Болгарії піщане і пологе, а це додатковий фактор безпеки купання дітей. Море дивовижно прозоре, і в ньому немає небезпечних тварин і рослин. Особливе задоволення дітлахам доставлять аквапарки та дитячі майданчики, катання на поні та віслюках, циркові вистави та спортивні свята.

Дорослі ж напевно оцінять упорядковані пляжі, розкішні спа-комплекси та комфортні умови проживання в готелях, а також різноманітність можливостей для дозвілля - купання в морі і піші прогулянки, відвідування культурних та історичних пам'яток, шопінг.

Що стосується зимових курортів, то гори в Болгарії невисокі, тому й гірськолижні траси не особливо довгі складні. Це ідеальні умови для початківців лижників, яким поки що не по зубах круті спуски.

Причина четверта. Подібність культур

Болгарія стала популярним місцем масового відпочинку наших співгромадян ще в радянські часи. А дружба народів Росії та Болгарії і зовсім має вікову історію.

Жителі Болгарії дуже гостинні, до того ж багато хто розуміє російську мову. Завдяки цьому російські туристи тут відчувають себе дійсно як вдома.

Цьому сприяє і те, що болгарська кухня має багато спільного з традиційної російської - гостям не доводиться міняти харчові звички. Хоча і любителі пікантних страв знайдуть, чим поласувати - все-таки Болгарія південна країна, тут люблять гострі приправи.

Причина п'ята. Доступність

Відпочинок в Болгарії привабливий і своїми цінами - він може обійтися дешевше, ніж відпустку з аналогічним рівнем комфорту в Криму. Спрощений візовий режим і недовгий переліт також говорять на користь поїздки до Болгарії.

Як бачите, за зміною відчуттів зовсім не обов'язково їхати в екзотичні Африку чи Азію. Можна чудово відпочити і отримати масу приголомшливих вражень без особливих «потрясінь» для організму - таких, як різка зміна клімату і раціону.

Приїжджайте відпочивати в Болгарію!

Читать также виза в Болгарию

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить