Віза до Австралії

Або австралійска віза

Якщо ви зібралися відвідати Австралію, то поставили питання, а чи потрібна Віза до Австралії для українців? Увы, але відповідь буде - безумовно потрібна! Враховуючи відсутність консульства і посольства Австралії в Україні, при намірі відкрити візу Австралію самостійно ви можете зіткнуться з непереборними труднощами. Що б упізнати детально, як отримати візу в Австралію без клопоту і турбот, ознайомтеся з інформацією приведеною нижче.

Осси, ви каминг!
Турист австралійський - це особлива каста людей, які відрізняються від загальної маси подібних до них своєю відчайдушністю, сміливістю, невгамовною цікавістю, безстрашністю, терплячістю, і найголовніше - витривалістю.

Віза до Австралії вартість

Віза до 90 днів 200€
+4200 крб.(консульський збір)

Віза до Австралії документи

  • 2 фото
  • АнкетаКопії внутр. паспорт(1-16 стор.)
  • Довідка з роботи(табличка за останні підлога року)
  • Довідка з банку(залишок на рахунку)
  • копія док. на нерухомість,(ордер, договір купівлі-продажу)
  • запрошення якщо є.

Австралія - це та частина суші, яка викликає і інтерес і страх одночасно. Мифоподобные оповідання про птица-убийцах, кониках розміром в добрий метр або незбагненно дивних сумчастих істотах кенгуру, то що формує її образ в умах простих обивателів, як трохи країни, що лякає, зі списку " ну поїду коли нибудь, коли усе найосновніше побачу" Але в цьому і їх помилка. Австралія з усією щедрістю і багатством винагороджує сміливців, що наважилися її відвідати. Незбагненно дивовижна краса цього континенту з'явиться перед ними в усій своїй неповторній красі. Великий Бартерний Риф з архіпелагами, Червоно-кривава скеля Улуру, як будь то спеціально створені для серфінгу хвилі океану і абсолютно не повторювана фауна з дивними Кенгуру і плюшево-милашечными коалами. Так от тепер кожен з вас з упевненістю може сказати, що якщо він австралійський турист, то він особливий!!!

Віза до Австралії, як відкрити

Насамперед хочемо повідомити вам прикру новину. Посольство Австралії в Україні не представлене, і найближче, яке уповноважено займатися питаннями відкриття візи в Австралію для українців знаходиться в Російській Федерації, в Москві. У цього факту є і плюси і мінуси.

Плюс в тому, що таке місце розташування посольства дає можливість вам отримати візу видалено, відправивши заявку на отримання в електроном виді. Мінус цієї можливості в тому, що вірогідність відмови куди вища, ніж при поданні особисто. Другий плюс в тому, що відповідь по отриманню візи у будь-якому з випадків подання видається в електронному вигляді.

Тому, якщо ви вирішили відкрити візу в Австралію самостійно і поїхати в посольство на особисте подання документів, то повторно вам туди їхати не буде необхідності, оскільки відповідь ви отримаєте в електроном документі, який пришлють на електронну пошту.

Зі списком документів, необхідних для подання на візу самостійно ви можете ознайомиться на сайті посольства. Там же ви зможете знайти формуляр анкети і усі вимоги до її заповнення. Будьте готові неабияк матеріально і морально витратиться, якщо все ж наважилися взятися за отримання візи без сторонньої допомоги і самостійно.

Якщо ж у вас сильний мотив на збереження і заощадження свого часу, сил і матеріальних витрат, то вам підійде послуга від VISAIMHO "Віза до Австралії під ключ", коли ви надаєте усі наявні у вас документи, ваш паспорт і оплачуєте послугу, після чого увесь клопіт і турботи по отриманню візи ми беремо повністю і цілком на себе. По витіканню 15-17 робочих днів ви лише отримаєте повідомлення на електронну пошту, про те, що ваша віза відкрита. Отриманий файл вам потрібно буде роздрукувати і з ним сміло летіти в Австралію.

Не залежно від того, яка віза вам потрібна, ми зможемо вам допомогти в її отриманні. Будь то гостьова Віза до Австралії, робоча Віза до Австралії або Віза до Австралії для студентів. Окремо можемо вас запевнити, що туристична Віза до Австралії не складе для наших фахівців жодної проблеми і ви зможете в строк і без витрат часу відвідати цей дивовижний континент.

Декілька слів про важливий: "австралійська віза або Віза до Австралії київ вартість". Ціна візи в Австралію може варіюватися(але в незначних межах) залежно від ваших потреб і кількості документів, які у вас є в наявності. Що б упізнати остаточну ціну послуги, зв'язуйтеся з нашими менеджерами, і ми у радістю і з усією глибиною проконсультуємо вас з цього питання.

Комментарии   

0 # Олена 29.11.2014 19:26
цікавить віза до Австралії...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # evisa 03.12.2014 12:28
Доброго дня Олена, вся інформація на сайті, якщо щось цікавить більш конкретно, то наберіть нас за телефонами, які вказані на сайті. Дякуємо!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить