Оформити візу

Самостійне оформлення візи

Розібрати і зрозуміти процес самостійного оформлення візи, завдання не з простих, але цілком досяжна.

Джерелом інформації для багатьох спантеличених громадян часто служать консультації обізнаних у цих питаннях друзів, інформаційні стенди в посольствах і консульствах, хоча з акцентом на те, що ці організації не є інформаційними службами, також, багато інформації ви зможете знайти на просторах численних інтернет ресурсів. Але частіше отримана інформація буває або недостовірна до кінця, або епізодична і неповна. Як же не розгубитися в цих варіантах і успішно оформити візу?

Для довідки: за статистикою основні причини, близько 85%, відмови у візі - це неправильно оформлений пакет документів або помилки в заповненні візової анкети. Перш за все, необхідно для себе визначити чіткі відповіді на декілька питань, з якими вам вже легше буде визначити подальші кроки, і що найважливіше, їх вартість!

1.Куда і з якою метою їдемо?
2.Когда і як на довго їдемо?
3.Як будемо їхати (поїзд, авто, літак, і т.д.) і де будемо жити по приїзду?

Отже, відповівши на це, ви зрозумієте, в яке саме консульство варто звернутися, а воно обов'язково має бути саме тієї країни, куди ви плануєте їхати. Мета і спосіб поїздки визначають той тип візи, який вам необхідно оформити. Не можете визначитися з типом візи? - Наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію! (Посилання на наші контакти) Далі ваші дії можна звести до наступних кроків:

1.Узнать список документів для оформлення візи обраного типу;
2.Собрать і правильно оформити необхідні документи;
3.Заполніть анкету посольства;
4.Зарегістріроваться в консульстві на подачу документів;
5.Пройті співбесіду в консульстві з офіцерами;
6.Получіть документи.

Найбільш правильним результатом цих дій буде звичайно той, коли на виході зусиль ви отримаєте паспорт з візою! А що якщо немає? Відмову. Успіх у даному випадку залежить від безлічі нюансів і дрібниць, яких ви можете і не дізнатися, але до яких так уважні в консульстві!

Ціна питання?

Давайте підрахуємо, скільки коштує оформить візу в Києві самостійно. У список стандартних платежів входять: консульський збір (від 35 євро), перекласти документи на мову видає країни (від 25 до 35 євро), записатися на співбесіду (від 5 до 30 євро), поїздки в консульство на подачу документів, співбесіда та отримання ( від 10 євро, залежно від того, де ви поживете - Київ / Україна). Це все не включає ціну витрачених часу і нервів, яку навіть вам особисто, напевно, складно визначити.

Щож, а Ви вже підрахували, які фінансові втрати ви несете в разі, якщо отримали відмову у візі? Згідно вищевказаним розцінками, при негативному результаті ціна-мінімум у вашої втрати складе від 75 євро! Це тільки ті витрати, які явно лежать на поверхні ... Ціна втраченого часу так само піддається обчисленню. Якщо ви працюєте, як найманий працівник чи самостійно займаєтеся бізнесом, то прикинути ціну одного вашого результативного години не складе труднощів! Після помножте цю цифру на ту кількість днів / годин, які ви витратили на поїздки, поневіряння від дверей до дверей, виправлення помилок і т.д. Тут вже сума вийде і зовсім не маленька! Не кажучи про згорілі квитках, заброньованих готелях і розбитих мріях про відпустку Що робити, що б істотно підвищити шанс отримання візи або, більше того, отримати гарантований результат, і при цьому заощадити ГРОШІ і ЧАС!? У сучасному світі ми вже давно не майструємо собі одяг, телефони, а купуємо в магазині.

Не займаємося самолікуванням і не ремонтуємо машини в гаражі, а звертаємося до фахівців. Це вже нормальний устої суспільства - отримувати послуги у професіоналів! EVISA завжди до ваших послуг!

EVISA - Ваш надійний помічник в отриманні візи!