Анкета для отримання шенгенської візи

Коли оформляється шенгенська віза спершу заповнюється анкета - це основний формуляр з паспортної інформацією заповнює особи. Служити для аналізу даних при розгляді заявки на шенгенську візу в консульстві чи візовому центрі.

 

  • Де брати анкету для шенгенської візи?
  • Як правило, анкету для отримання шенгенської візи можна отримати на виході в консульство у розпорядника, а також завантажити на сайті консульства.
  • Як заповнювати анкету?
  • Скільки коштує заповнити анкету для шенген візи?

Заповнювати анкету просто, але можуть виникнути складнощі особливо якщо анкета для отримання шенгенської візи заповнюється в перший раз. Як правило на стендах біля візових центрах висять зразки заповнення анкет з усіма новими примітками.

Та така послуга дійсно присутній і коштує в межах 100 - 150 гривень. Якщо ви замовляєте оформлення візи у компанії evisa, заповнення анкети буде безкоштовним.

Помилки при заповненні анкети?

Помилки при заповненні анкет, для отримання шенгенської візи допускаються дуже часто і можуть бути виправлені безпосередньо на місці, тобто у віконці подачі документів, але можуть прийняти документи без первинної перевірки і надалі при виявленні помилки в анкеті, можуть поставити відмову. Не ризикуйте з цим з цією справою і ретельно перевіряйте правильність заповнення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить