Про нас

Історія EVISA

Центр Візової підтримки  EVISA спеціалізується на наданні інформаційних послуг з усіх аспектів оформлення / отримання віз до країн Шенгену, і інші країни Світу, а так само, надає допомогу в отриманні другого громадянства в Україні, для українців та інших громадян СНД.

EVISA була організована, але ще зовсім під іншою назвою, в 2001 році невеликою командою мандрівників - любителів, які з разу в раз, стикаючись у приватній практиці з питанням відкриття віз, зміцнювалися в намірі спробувати все, що в їхніх силах, щоб зробити цей процес максимально простим для інших людей. У міру поглиблення в питання візової підтримки населенню, команді EVISA стало зрозуміло, що обставини у оформляють візи бувають дуже індивідуальні, так само, як і потреби, і можливості. Починаючи з 2001 і по 2009 рік команда спеціалізувалася на наданні послуг підтримки при отриманні туристичних віз. У такому, вже далекому з точки зору досвіду, 2009 спектр послуг, які пердоставляла EVISA дабавіть помошь в отриманні робочих віз, а також помошь з працевлаштування в Європі. У 2011 народився сам бренд, а в 2013 список послуг компанії попоплнен підтримкою в отриманні другого громадянства ЄС, і покупці нерухомості в Європі. З моменту заснування EVISA надавала підтримку в оформленні віз лише в декілька країн Шенгенського союзу. З часом професіоналізм та навички команди росли, і зміцнювалися, ріс список країн та послуг, збільшувалася кількість клієнтів, які довіряють EVISA.

EVISA сьогодні - це:

  • Допомога в оформленні віз більш ніж 20 країнах по всьому світу;
  • Допомога в отриманні більше 13 типів Віз;
  • Допомога в отриманні другого громадянства ЄС для українців і громадян СНД;
  • Допомога в покупці нерухомості в країнах ЄС;

Переваги роботи з EVISA:

  • Індивідуальний підхід;
  • Гарантія якості;
  • Широкий спектр послуг;
  • Гнучка цінова політика;
  • Максимальна орієнтація на комфорт клієнта.

Місія EVISA - створити унікальну компанію відповідну очікуванням Клієнтів, з високим рівнем сервісу на основі розуміння, що продукт плюс сервіс є кінцевою цінністю для наших Клієнтів.

Чому виникає необхідність звертатися в Центр візової підтримки?

Якщо ви не хочете витрачати свій час, час своїх близьких або колег на процес збору документів, запису на співбесіди, черги і т.д., EVISA візьме на себе всі клопоти. Якщо у вас є відмови у візі, і ви переживаєте, що це вплине на їх отримання в подальшому - EVISA підбере для вас максимально відповідний варіант рішення. Якщо у вас немає офіційного працевлаштування, доходу і т.д., ви молоді і не одружені - EVISA запропонує варіант отримання візи з мінімальним ризиком відмови. Якщо ви маєте намір обзавестися другим громадянством - EVISA посприяє у цьому процесі.

В океані інформації EVISA - ваша надійна візова підтримка!